Agília v Bratislavě a Brně – Agilní diskuse

Ve dnech 16-17. 9. proběhly další setkání Agilia tentokrát v Bratislavě a v Brně. Od našich slovenských kolegů víme, že setkání proběhlo ve firmě Erni, za slušné účasti a i nových tváří.

V Brně hostila Agilii firma AVG. Začalo se poněkud netradičně a to občerstvením. Nejprve si všichni pochutnali na pizze, kterou by bylo škoda nechat vychladnout. Tímto bych ještě jednou ráda poděkovala firmě AVG za poskytnutí prostor a občerstvení.

Prezentaci na tento večer si připravil pan Rostislav Matl, na téma „Agilní architektura“. Když jsme tuto Agilii připravovali, měli jsme trochu obavy ze zapojení  účastníků, díky odbornému technickému zaměření prezentace. Obavy se však ukázaly zbytečné, jelikož se diskuze velmi zajímavě rozvinula a co nás nejvíce potěšilo, zapojili se do ní téměř všichni. Určitě někdy do budoucna toto téma znovu otevřeme.

Další setkání proběhnou v listopadu. Pokud máte zajímavé téma a chcete si vyzkoušet roli prezentujícího, či víte o prostorách, kde by se mohla jedna z dalších Agilii konat, dejte nám vědět. Vaší spolupráce si vážíme.

 

About author: Jaroslava Ceplechova is Program Manager at Aguarra.

Categories